• Kolay İade
  • S.S.S
  • Yardım
  • Sipariş Takibi
  • Hoşgeldiniz :

Kolay İade

Sattığınız ürünlerin garantisi var mı ?

 

Evet sattığımız tüm ürünler firmamızın garantisi altındadır. Tamir işlemleri yetkili servisler tarafından, değişim işlemleri ise firmamız tarafından yapılmaktadır.
Arızalı ürününüzü faturası ile birlikte bize yollamanız bu sürecin başlaması için yeterlidir.

GÖNDERECEĞİNİZ ARIZALI ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA, PROBLEMİ BİLDİREN BİR NOT EKLEYEREK GÖNDERİNİZ.


Daha yeni aldığım ürün arızalı çıktı, ne yapmalıyım?

 

Ambajından arızalı çıkan yeni aldığınız ürünler “arızalı yeni ürünler” sınıfına girer.

Bu tip ürünleri, orijinal ambalajında ve bütün aksesuarları ile birlikte, “aldığınız gibi olmak kaydı” ile Aras Kargo ile doğrudan firmamıza göndermeniz gerekir. Orijinal ambalajında etiket, bant, yazı vb. olmamalıdır (DİKKAT!).  Not: Aras Kargo ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmadan geri dönecektir. İadenizin hızlı sonuçlanması için lütfen iadelerinizi Aras Kargo ile gönderiniz.

GÖNDERECEĞİNİZ ARIZALI ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA PROBLEMİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZLA BİRLİKTE GÖNDERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE ÜRÜNLERİNİZ KAYIT ALTINA ALINAMAYACAĞINDAN SİZE GERİ GÖNDERİLMEK ZORUNDA KALINACAKTIR.

 

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

 

Satın almış olduğunuz bir ürün kargodan teslim alındıktan sonra yedi (7) günlük süre içinde iade edebilirsiniz.

İade edilecek ürünün ticari vasıflarını yitirmemiş olması, ambalaj ve içeriklerinin tam olması gerekmektedir.

Müşteri, ürünü teslim aldığı gibi iade etmekle yükümlüdür. Böyle bir durumda, iade isteğinizi belirten bir dilekçe, ürün ve faturanızı firmamıza kargo ile gönderebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılıp iadesinde kusur olmadığı birimlerimizce onaylandıktan sonra, 1 hafta içinde ürün fiyatı hesabınıza veya kredi kartınıza geri yatırılacaktır. Bu işlemler sırasında oluşacak kargo ücretleri müşteriden kesilecektir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, *kullanılma gibi durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ( ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler,kulak içi veya kulak üstü kulaklık, üflemeli çalgılar vs. ), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve iadesi mümkün değildir.
 

Vermiş Olduğum Siparişi İptal Etmek İstiyorum. Ne Yapmalıyım?
 

Siparişinizin ödemesini havale ile yapacaksanız ve henüz havale yapmadan siparişinizi iptal etmeye karar verdi iseniz online@zuhalmuzik.com adresine adınız soyadınız ve sipariş numaranız ile birlikte siparişinizi iptal etmek istediğinize dair bir mail atmanız yeterlidir.

Siparişinizi kredi kartıyla ödediyseniz veya havale ile ödemede havale işlemini yaptıktan sonra siparişinizi iptal etmeye karar verdiyseniz online@zuhalmuzik.com adresine adınız soyadınız ve sipariş numaranız ile birlikte siparişinizi iptal etmek istediğinize dair bir mail atmanız ya da (0212) 285 07 77 no'lu numarayı aramanız yeterlidir.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra iptal işlemi mümkün değildir!